Сесію Рівнеради пікетуватимуть будівельники

У четвер, 10 березня, будівельники, представники ГО “Асоціація працівників будівельної галузі м.Рівне та Рівненської області” пікетуватимуть сесію Рівненської міської ради. Метою акції, як зазначено у повідомленні про мирне зібрання, є привернення уваги міського голови та депутатів Рівнеради до проблеми неправомірного блокування будівельних майданчиків та зупинення будівництва.

Планується, що у акції, яка триватиме під стінами зали засідань Рівненської міської ради (вул. Поштова, 2) з 9:00 до 11:00 візьме участь близько 300 будівельників а також будівельна техніка. Таким чином будівельники прагнуть відстояти своє право на працю, та єдині правила для всіх учасників будівельної галузі.

Змусила будівельників вийти на пікет ситуація у Рівному, коли “активістами” блокується, зокрема, будівництво житлового будинку по вулиці Толстого, 10. Забудовники отримали усі необхідні дозволи і погодження для початку робіт, але за активного потурання деяких міських чиновників будівництво намагаються неправомірно зупинити, шляхом дезінформації рівнян, викривлення фактів, а подекуди і відвертої брехні.

Організатори акції наполягають, завтрашня акція протесту — лише попереджувальна, тому що зупинення спорудження будинку суперечить інтересам, як громади Рівного (бо історичним будівлям міста нічого не загрожує), так і бюджету міста, а також добробуту пересічних рівнян, адже багато з них прямо чи опосередковано задіяні у будівельній галузі. Тому якщо міські обранці не дослухаються до аргументів будівельників, можливо люди в касках і будівельна техніка стоятимуть під вікнами Рівнеради не востаннє.

Про це повідомляє ГО “Асоціація працівників будівельної галузі м Рівне та Рівненської області”.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.