Звільнений начальник Рівненської митниці судитиметься за посаду?

Сьогодні, 9 березня голова ДФСУ Роман Насіров звільнив начальника Рівненської митниці Олега Вавровського. Про це йдеться у наказі №46-ДС від 9 березня 2016 року за підписом голови Державної фіскальної служби України. Вавровського звільнено за грубе порушення, неналежне виконання службових обов'язків засвідчених в акті перевірки Рівненської митниці №9348/05-21 від 20.08.2015 року. З цього приводу відбулася прес-конференція, на яку спочатку представники власної безпеки ГУ ДФС в Рівненській області не пускали журналістів, пояснюючи це тим, що приміщення Рівненської митниці - це режимний об'єкт.

Олег Вавровський 4 місяці перебував на лікарняному, сьогодні був його перший робочий день, у який йому вручили наказ про звільнення.

Як запевняє Олег Вавровський, це лише копія наказу, і, можливо, несправжній документ. Крім того Олег Вавровський розповів про обшуки у його кабінеті та в оселі його батьків:

- Сьогодні мій перший день після тривалого лікарняного і мені вручили наказ про звільнення до якого в мене є багато питань, наскільки мені відомо, пан Насіров цей наказ не підписував. Перший обшук зробили у приміщенні митниці, коли я зайшов під час лікарняного за довідкою про місце роботи. Що шукали представники внутрішньої безпеки мені невідомо. Для них потрібно одне, щоб я пішов з посади. Другий обшук провели з грубими порушеннями в оселі моїх батьків. Сьогодні мій батько, літня людина, перебуває у військовому шпиталі на лікуванні, його стан дуже погіршився. Чому вони не прийшли в мою оселю? Тому що через моїх родичів потрібно було зробити тиск на мене. Заходи, які проводять на сьогоднішній день - свавілля. У ЗМІ писали, що ніби то гроші, вилучені в моїх батьків - це злочинні гроші. Батько довів, що це кошти, які чесно зароблені. Напередодні була продана нерухомість,незавершене будівництво. Хібо батько винен у тому, що він небідний? Гроші повернули, але в пресі це виклали дуже брудно. 

За словами Олега Вавровського,  ще офіційно він сьогодні керував установою до 18 години. Після цього подасть до суду, щоб оскаржити звільнення. Окрім цього, Вавровський планує судитися із 7 місцевими засобами масової інформації.

Він також розповів, що його заступник Андрій Чаборай, який до цього виконував обов’язки начальника митниці, не прийшов на роботу, тому наказав підготувати акт про його відсутність без поважних причин.
 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.