У Рівному відбудеться соціальна вистава

14 березня 2016 року о 13 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (актова зала, IІ поверх) відбудеться соціальна вистава «Театр простих історій». 
У виконанні читців Зорянського народного аматорського театру прозвучать розповіді про надзвичайно складні жіночі  долі: пані Наталії – жінки з інвалідністю загального захворювання, надзвичайно талановитої  художниці, яка розмалювала один з корпусів Національного університету водного господарства та природокористування  у стилі українського орнаменту; пані Діани, яка довгі роки була прикута до ліжка, а сьогодні успішна бізнес-леді, і таких, як вона, багато.
Між історіями виконуватимуться художні номери: звучатиме пісня у жестовому  виконанні Софії Холодько, поезія Вікторії Самчук, танець у виконанні студії сучасного бального танцю «Роял» тощо. 
Народний аматорський театр с. Зоря був створений в 1964 році,  почесне звання «народний» здобув у 1990 році. Визначенню цього колективу передувала творча робота багатьох поколінь  жителів с. Зоря. Всіх учасників театру об’єднує одна спільна риса – любов до театрального мистецтва. Бажання своєю творчістю змінити життя на краще, сказати зі сцени про те, що наболіло, пірнути в історію нашого краю і порадіти разом з глядачем своїм перемогам. Всі героїні озвучених історій потрапили у складні життєві ситуації, але продовжують відстоювати принципи чесності, порядності, справедливості.
Мета заходу: популяризувати активну роль жінок у подоланні кризових ситуацій, захисті своїх прав, поширенні ідей миру і толерантності в громаді. 
Співорганізатори: Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» Рівненський інститут Університету «Україна», Рівненський державний гуманітарний університет, Рівненський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів по зору «Генерація успішної дії». 

Про це повідомляє відділ маркетингу та наукової роботи.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.