НК "Верес" отримає з бюджету Рівного мільйон гривень

На сесії Рівнеради депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік. Зокрема, підтримали виділення коштів на розвиток спорту, повідомляє "ЧаРівне". 

На це з міської казни планують виділити більше 2 млн. грн., із яких майже мільйон гривень піде на розвиток НК "Верес" та більше мільйона гривень - на розвиток спідвею.

Крім того, депутати додатково виділять ще 400 тисяч грн. на спортивні секції. З них 200 тис. грн. піде на потреби школи дзюдо олімпійського резерву, 100 тис. грн. - для міні-футбольного клубу "Кардинал-Рівне", 60 тис. грн. - на міську федерацію шахів та 40 тис. грн. - для клубу американського футболу "Монарх".

- Вдячний міському голові і депутатам за розуміння, підтримку та вже систематичну співпрацю. Це хороший приклад того, що замість популізму реалізовується важливий проект, направлений на виховання здорового суспільства, популяризації спорту та здоров'я, - говорить президент НК "Верес" Олексій Хахльов. - Сподіваюсь, що депутати Рівненської обласної ради також підтримають "Верес". І ми разом будуватимемо здорову, сучасну, європейську Рівненщину.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.