У Рівному розпочалась «Франкофонія»

Аромат круасанів та французька музика. Саме так розпочалась прес-конференція, яку влаштував «Французький Альянс» з нагоди «Франкофонії». Це міжнародний фестиваль, що об’єднує шанувальників франкомовної культури та мистецтва в усьому світі. Його відзначають у 80 країнах.

Як розповів президент РГОО "Французький Альянс" Микола Відінчук, святкування "Франкофонії" - це спроба ознайомити рівнян із надбаннями французької мови та культури.

У програму святкування буде кулінарний квест, презентація графічного роману та концерт в органній залі.

На прес-конференції були присутні автори графічного роману “Герой поневолі” за повістю Івана Франка.

- Нашу книгу ми вже презентували у Брюсселі. Приємно, що ми можемо представити рівнянам популярний у Європі жанр графічного роману. Наша книга підходить як для підлітків, так і для дорослих людей.  Для нас важлива популяризація української літератури, ми спробували її "освіжити". Малюнки для нашої книги - то дійсно клопітка робота, адже ми проводили час в архівах, щоб побачити, де саме були розташовані мости, які тоді зводили будівлі, адже зараз у Львові багато чого виглядає по-іншому,- розповів співавтор графічного роману Кирило Горішний.

- Ми втілювали проект упродовж трьох років, адже займались ним у свій вільний час. Це некомерційний проект, він слугує для того, щоб популяризувати україну та її історію, -розповів художник та співавтор  графічного роману Міхай Тимошенко.

Фестиваль «Дні Франкофонії в Україні» триватиме до 30 березня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.