В Рівнеоблраді ледь не побилися Кириллов із Лащуком (ВІДЕО)

Сьогодні під час засідання президії Рівненської обласної ради виникла словесна перепалка з взаємними звинуваченнями між екс-головою Рівненської обласної ради Михайлом Кирилловим та екс-депутатом Рівненської міської ради Олександром Лащуком. Останній звинуватив Михайла Кириллова у зв'язках із Федеральною службою безпеки Росії та назвав покійного батька екс-голови ради "дегенератом". Після чого Михайло Кириллов запросив Олесандра Лащука "поговорити" у спортзалі. 

Олександр Лащук розповів, що уже впродовж п'яти років систематично відвідує спотрзал та щоранку займається бігом.

- Коли людина переходить до застосування сили, то це останній аргумент негідника, - зазначив Олекссандр Лащук.- У спортзал я його із радістю запрошую. Я шкільному віці займався боксом і навіть брав участь у змаганнях. У нас трішки різна вікова категорія, але це для мене не проблема. 

Михайло Кириллов боїться, що в Олександра Лащука будуть проблеми зі здоров'ям після вирішення проблеми "на кулаках", втім так само, як і його опонент, готовий зустрітися у спортзалі. 

Коментарі

Кириллов проходите. Уже не ставит Меню Яйценюка , а по немного как всегда ворует.Спросите в Здолбунове про них и все узнаете. Евреи перекристившиеся.

Цей перебіжчик Лащук нічого з себе не представляє, звичайний заздрісник і ледар.
Зараз лиже одне "диряве" місце радикалам, від яких рівнян і мешканців області вже нудить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.