Мешканець Рівненщини хотів вступити в ДНР

 Жителя Рівненської області судом визнано винним у готуванні до участі в терористичній організації (ч.1 ст.14, ч.1 ст.258-3 КК України), однак у зв’язку із добровільним зізнанням про такий намір останнього за клопотанням прокуратури звільнено від кримінальної відповідальності.

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби прокуратури Рівненської області Володимир Пилипів.

Зокрема, у жовтні 2015 року мешканець Сарненського району прибув до працівників Служби безпеки України і повідомив, що мав намір стати учасником незаконних збройних формувань терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», завданнями яких є зміна меж території та державного кордону України. Чоловік вже одержав у телефонному режимі від керівника окремої механізованої бригади терористичної організації інформацію щодо вступу в її ряди, однак згодом у такій незаконній діяльності розчарувався.

Враховуючи щиросердне зізнання підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення та активне сприяння у його розкритті, прокуратура Рівненської області скерувала до суду клопотання про звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності, яке ухвалою колегії суддів Сарненського районного суду Рівненської області від 04.03.2016 задоволено. 
 

Довідково: згідно із законодавством України особа, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину звільняється від кримінальної відповідальності. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.