Підприємство з Рівненщини продавало м'ясо ДНР

Рівненський міський суд надав Службі Безпеки України доступ до документів підприємства, яке продало ДНР м'ясо на суму 100 мільйонів гривень. Про це повідомляє інтернет-сайт "Перша інстанція".

Як з’ясувалось, керівник компанії "Зевс ЛТД" у період  з серпня на грудень 2015 року постачав компаніям, підконтрольним терористам ДНР, більш як півтори тисячі тонн м’яса та м’ясної продукції. Загальна вартість поставок сягнула 100 мільйонів гривень.

Зазначається, що м’ясо постачалось на фірми, підконтрольні бойовикам із бригади "Оплот". Зокрема, керівнику з позивним "Кусок" та так званому «міністру» економічного розвидку ДНР Євгенії Самохіній.

Оплату за постачання продукції "Компанії "Зевс ЛТД" отримувала від комерційних структур із Російської Федерації: "Некст", "Арс" та "Ніка". Вони знаходяться у Москві. Також фірма отримувала гроші від структур, розташованих на території Луганської і Донецької областей та Автономної Республіки Крим.

"Компанія "Зевс ЛТД" зареєстрована у Дубно, а засновниками є кияни Костянтин Сенюков та Світлана Ланчук. За даними СБУ, у серпні-грудні минулого року на банківські рахунки "Компанії "Зевс ЛТД" було перераховано більше 500 мільйонів російських рублів. Щоб уникнути перевірок фінмоніторингу, гроші перераховувались частинами за різним призначенням. В матеріалах кримінальної справи є дані про те, що продукція "Компанії "Зевс ЛТД" експортувалась також фірмами "Ведмедиха" та "Рябіна".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Ще у нас печиво з ДНР продають у супермаркетах.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.