«Рівнеоблводоканал» матиме нового директора?

Як стало відомо сайту "ВСЕ", вже в травні цього року в чинного директора «Рівнеоблводоканалу» Андрія Карауша закінчується контракт на керівництво підприємством. Хто далі очолить компанію, вирішуватимуть депутати Рівненської обласної ради на засіданні сесії. Кажуть, на цю посаду нині вже є чимало претендентів.

Нагадаємо, Андрій Карауш - уродженець Кіровоградської області. Він очолив “Рівнеоблводоканал” у 2012 році. Стати директором підприємства Караушу запропонував тодішній голова Рівненської ОДА Василь Берташ, який привіз його в місто і представив депутатам.

За час його керівництва підприємством тариф на водопостачання для населення зріс в кілька разів. Крім того, з 1 січня цього року вартість послуг знову зросла - майже на 1 гривню для мешканців приватного сектора за 1 метр кубічний води та практично на 2 гривні для рівнян, які проживають у багатоповерхівках. Так,останні сплачують за холодну воду та послуги водовідведення 13 гривень 41 копійку. А мешканці, які проживають у приватному секторі, платять за ці ж послуги 12 гривень 62 копійки.

У свою чергу, активіст Сергій Пінчук зазначає, що у Рівному водопостачання вартує чи не найдорожче серед обласних центрів. І вважає, що для того, щоб зрозуміти, чи справедливий такий тариф, варто проводити незалежний аудит.

Нині ж Андрій Карауш став членом виконавчого комітету Рівненської міської ради. Щоправда, активісти та деякі депутати вважають це порушенням, бо саме виконком затверджує тарифи для комунальних підприємств. Тому керівники комунальних підприємств-монополістів, які входять до складу виконкому, можуть впливати на формування тарифів.

Коментарі

В Кіровограді дуже потрібні такі керівники.

Підтримую

Я підприємець. У мене були питання до пана Карауша.Я відправив запит. Через декілька днів у мене почалися перевірки.
ЗДОРОВЯ ЙОМУ .

Я інвалід. У мене у будинку не було каналізації. Дружина ходила до попереднього директора кілька разів на прийом. Як горохом об стіну. У 2013р. звернулися до Карауша. Через півроку мені провели каналізацію.
Здоров"я йому.

тарифи для підприємства затверджує НКРЕ

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.