Ковальчук: "За диктаторські закони теж голосували з голосу"

Депутати Рівненської облради досі сперечаються, законно чи ні вносити до порядку денного питання про відставку голови облради Володимира Ковальчука. На тому, щоб це питання розглянули саме сьогодні, наполягають депутати від "Конкретних справ" і БПП "Солідарність". Проти - представники "Радикальної партії".

На захист Ковальчука став і народний депутат-"радикал" Андрій Лозовий. А сам Володимир Ковальчук нагадав депутатам, що за "диктаторські закони" свого часу представники режиму Януковича теж голосували з голосу, нині ж обласні обранці їх наслідують.

У свою чергу, депутат від БПП "Солідарність" Валентин Крока зазначив, що обласні обранці неодноразово вносили питання з голосу, і голосуючи за них, не порушували закон. 

На це депутат від "Радикальної партії" Сергій Свисталюк сказав, що закон має вищу силу, і зараз деякі депутати просто пробують зірвати сесію.

Включився в обговорення і депутат від "Батьківщини" Микола Кучерук.

- Або ми тут працюємо, або робимо з когось дурня. Не будьте яценюками, не хапайтеся за трибуни та крісла - ось це має бути змагання. А зараз сидимо дві години в сесійній залі та граємо в пінг-понг? Я не допущу, щоб тут був бардак. І я звертаюся до здорового глузду, давайте перестанемо гратися, бо всі все добре розуміють, - сказав Микола Кучерук.

Ключові слова: 

Коментарі

Послухаєш висловлювання депутатів, одна частина якого "вліво", а інша - "вправо" і переконуєшся: класична байка "Квартет" - безсмертна!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.