Рівненське агентство нерухомості "Кварталь" святкує десятиріччя

Цьогоріч рівненському агенству нерухомості "Кварталь" виповнюється 10 років. З цієї нагоди всім пред'явникам листівки агенства дарують знижку у 10% від вартості послуги.

Агентство Нерухомості "Кварталъ" засновано 13 березня 2006 року. Такий молодий вік агентства незавадив стати 20 березня 2007 року дійсним членом асоціації фахівців нерухомості (ріелторів) України, адже наші спеціалісти мають багаторічний досвід у цій сфері.

Працівники агенства нерухомості готові надати клієнтам повний комплекс послуг на висококваліфікованому рівні і забезпечити їм комфорт і впевненість у своєму виборі.

Високий професіоналізм співробітників та бездоганна репутація агентства дозволили увійти у число лідерів ринку нерухомості Рівненщини. Головними критеріями роботи агентства є - максимальна увага, повага та індивідуальний підхід до кожного клієнта, всебічна юридична підготовка, безпека та конфіденційність.

Саме тут надають клієнтам гарантоване якісне обслуговування, включаючи юридично вірне оформлення документів, безпеку проведення розрахунків по угодам будь-якої складності і супровід клієнта до моменту повного оформлення нерухомості у власність.

Сайт "ВСЕ" щиро вітає агенство нерухомості з десятиріччям і бажає процвітання, розвитку та вдячних клієнтів.

Адреса: м. Рівне, вул.Шкільна, 49

Контактні номери телефонів: (067) 337 98 07, (050) 375 20 60, (0362) 63 11 87.

Більше інформації на сайті: www.kvartal.rv.ua

на правах реклами