У Рівному презентували фільм про Олександра Храпаченка

У Рівному відбувся прем'єрний показ фільму про рівненського Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка. Французький режисер Емануель Графф розповів, що даною кінострічкою він намагався показати Євромайдан зсередин, за допомогою історії про одного із героїв. 

У четвер фільм представляли у столиці. На прем'єру у Рівному завітало доволі багато глядачів, серед яких були однокласники, одногрупники та друзі Олександра.

- Я зняв цей фільм для того, щоб про Україну не забували у Європі. Щоб довести тамтешнім людям, які негативно відгукуються про Революцію Гідності, те, що вони не праві. І саме історія Олександра Храпаченка допомогла мені показати Євромайдан зсередини, - розповів режисер фільму  Емануель Графф .

Глядачів дана стрічка знайомить із друзями, колегами, рідними та нареченою Олександра. Розповіді про Сашка, розбавлені відео з Євромайдану, на яких показано, як помирали Герої Небесної Сотні. Присутні на показі фільму мали змогу почути про дитинство Олександра, цікаві історії з життя, а також розповіді про те, як рідні та друзі дізнавались жахливу новину про смерть Олександра.

Щирі емоції на екрані та вдалий музичний супровід не залишили байдужим жодного глядача.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.