Ковальчук «кошмарить» працівників Рівненської обласної ради, – Корнійчук

"Радіо "Трек" вдалося поспілкуватися з «новим» головою Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком, який вже сьогодні зустрівся з працівниками апарату обласної ради. Були на зустрічі і обидва заступники голови – Микола Драганчук та Олексій Бучинський.

За словами Олександра Корнійчука, на нараді він заспокоїв працівників апарату, яких «кошмарить» Ковальчук (тим, що він легітимний і працівники апарати мають виконувати його накази). Він не знає, чи ночував у кабінеті Володимир Ковальчук, але світло там горіло усю ніч.

Вранці з двома невідомими особами Ковальчук, за словами Корнійчука, забрав з канцелярії «Журнал розпоряджень», а ось печатка залишається у канцелярії.

Корнійчук вже сьогодні підписав розпорядження про припинення повноважень Ковальчука і про початок виконання обов‘язків ним, Корнійчуком, зважаючи на учорашнє рішення депутатів обласної ради.

Каже, що готовий до зустрічі з лідером «радикалів» Олегом Ляшком, хоча й не вірить, що той приїде до Рівного.

Натомість, на підтримку новообраного голови Рівненської обласної ради, депутата від БПП, в приміщення на Майдані Просвіти прибув народний депутат Юрій Вознюк від «Народного фронту».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.