З початку року в Рівному сплатили 128,3 мільйона єдиного соціального внеску

Протягом січня - лютого 2016 року ДПІ у Рівному забезпечено надходження по єдиному соціальному внеску в сумі 128,3 млн. грн. при доведеному завданні 122 млн. грн, таким чином виконання складає 105,1%.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 24.12.2015 р. № 909 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» з 1 січня 2016 року відмінено класи професійного ризику, а загальну ставку нарахування єдиного соціального внеску знижено до 22%. Спеціальні ставки нарахування ЄСВ для інвалідів залишилися без змін.

За словами першого заступника начальника ДПІ у м. Рівному Ірини Груздєвої від стабільного надходження до бюджету єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування залежить фінансування соціальної сфери міста.

«Особлива увага у податківців до тих суб’єктів господарювання, які мінімізують виплати чи не виплачують заробіток найманим працівникам, або ж у кого працівники взагалі не оформлені. Щодо них проводиться комплекс організаційних та практичних заходів», - зазначила посадовець.

Повідомляємо, отримати консультації з питань застосування законодавства по ЄСВ можна у Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Рівному або за телефоном 692-636. Також платники можуть скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДФС України, повідомляє прес-служба установи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.