Екс-голова Рівнеоблради назвав прізвища керівників бурштинової мафії

Екс-голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук і досі вважає себе головою ради та має намір судитися за буцімто незаконне звільнення. Він заявляє, що у Рівному відбувся "політичний переворот", бо він нібито не погодився на бурштинові оборудки. Володимир Ковальчук під час форуму "Радикальної патрії"  назвав тих, хто, на його думку, очолює бурштинову банду.  Зокрема, за словами Ковальчука, це голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков із головами адміністрацій поліського краю, які працюють під прикриттям начальника поліції в Рівненській області - Сергія Максимова. А свого наступника, Олесанадра Корнійчука, який став головою облради, називає їхньою "ручною собакою".  

- Під час останньої сесії було зроблено політичний переворот. Я не тримаюся за посаду і ніколи не тримався. Я працюю на Рівненщину. Для мене нічого у житті не змінилося. Як вирішить суд, так і буде. Я вважаю, що зараз в області відбувається узурпація влади, як за  часів Януковича. Голова обласної ради для них - це кістка в горлі, який не давав сховати від громадськості усі ті документи, що до мене приходили з Києва, - заявляє Володимир Ковальчук. -  У мене є питання і щодо комунальної властності до колишнього голови обласної ради Михайла Кириллова, який почав активно "бурлити", бо побачив, що скоро закриється та клітка щодо його незаконної діяльності. Усі документи щодо його діяльності ми передали до поліції. І ще, щодо начальника поліцїї Максимова. Ми хотіли висловити йому недовіру на сесії, тому що Масимов так само "кришує" цей нелегальний видобуток бурштину. Вони хотіли закувати мене у кайданки, але їм це не вдалося. Ми подали до суду, ми виграємо цей суд, ми поновимося на посаді.

Володимир Ковальчук вважає, що у нього є усі законні пістави поновитися на посаді голови Рівненської обласної ради.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков — від сьогодні у відпустці. У коментарі «РВ» він запевнив, що відпустка його планова, проте написав заяву на неї він 12 березня, тобто на другий день після сесії. Мовляв, хоче побути з родиною, бо незабаром — день народження мами.

Те, що його Радикальна партія звинуватила у покриванні незаконного видобутку бурштину, називає «політичним авантюризмом». Не заперечує, що його колишній помічник Олександр Тимченко причетний до ТОВ «Надра-Спецленд Ресурси», яке хотіло 35 тис. га на Березнівщині для геологічного вивчення бурштинових покладів, проте називає його бізнесменом, який працює у законному руслі.

 — Я працював у бізнесі, у мене велике коло спілкування, тож був Тимченко моїм помічником чи ні — жодного значення немає, — зазначив п.Чугунніков. — Нам потрібно легалізувати видобуток бурштину. Погляньте, що робиться в області — стихійний видобуток, який неможливо зупинити. Даю постійні вказівки правоохоронним органам боротися з цим, але поліція нічого зробити не може, оскільки у стані реформування нині, нема кому виїжджати. Треба ж якимось чином це закінчувати. А вихід із цієї ситуації — легальний видобуток. Я постійно кажу — потрібно запускати усі фірми в область, незалежно наші вони чи ні. Головне, щоб у них були в порядку документи, щоб вони були готові інвестувати у розвідку та видобування і працювати відкрито. У нас же в дохідній частині держбюджету 1,5 млрд. грн. закладено доходів від ренти за видобуток бурштину. Потрібно навчитися читати матчастину і розуміти, що таке геологічне вивчення. Фірма проводить розвідку методом буріння, рахує промислові запаси. Держава цього зробити не може, тому повинні інвестори вкладати кошти. Чому можна давати і 30 тис. гектарів? Тому що після вивчення може виявитися, що бурштин є тільки на 10. Вивчивши, фірма купить ліцензію і візьме в оренду землю вже не на тисячі гектарів, а на гектар чи десять для видобутку бурштину, сплачуватиме нам податки та збори. Виникає враження, що в нас в області нема незаконного видобутку, а тому ми боїмось пустити легальних видобувачів.

На звинувачення радикалів у «кришуванні» незаконного видобутку бурштину в області і у тому, що до схеми причетні голови РДА, які нібито звозять зібрані по районах суми голові ОДА, п. Чугунніков відповів:

- Нехай поїдуть у північні райони і подивляться, що там робиться, яким чином можна «кришувати» стільки народу? Цікавий підхід, звісно, Радикальної партії. Але якщо вже Ковальчук про це говорить, то буду консультуватися з юристами, що робити з такими заявами. Схоже на політичний авантюризм і дрібний аферизм людини, яка за три місяця втратила довіру депутатського корпусу. Нехай собі Ляшко і радикали обирають таку позицію, якщо їм завгодно, для мене головне, щоб був лад у Рівнесенькій області.

Щодо вимоги радикалів до президента звільнити голову Рівненської ОДА, Віталій Чугунніков відповів як чиновник: «Як я можу коментувати, яке рішення прийме президент?». Проте додав, що Петро Порошенко має інформацію про те, що відбувається в області, зокрема від СБУ, а тому «знає, хто намагається «кришувати» незаконний видобуток бурштину в області».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Доки рівненські "радикали" хочуть відправити Чугуннікова у відставку, він пішов у відпустку

Коментарі

А з приводу "один" - це підтвердженна інформація, чи бажання принизити керівництво облради?????

Це добре. що в керівництві облради ще є один мужчина зі здоровими інстинктами-водить в гуртожиток дівчат. А то Раді навіть не було б чим похвалитися.

А якби Драганчук водив до гуртожитку хлопчиків - у радикалів би не було претензій?

а чи не узурпація влади яку проводила команда "радікала"? така сама - усі помічники, які "зарісовались" в корупуції -приїжджі, розстановка своїх же кадрів в установи??? нє? цього сучкА в своєму оці не бачимо??? якщо- не тримає нічого за крісло - встав, і пішов далі... дуже зараз модно прикриватись чи то АТО чи боротьбою з бурштином незаконним- ніби як немає в області інших проблем!!! ні з зарплатою! ні з шаленими комунальними послугами! ні з безробіттям молоді? зробіть щось для людей!, а не для себе !!!

Ходять чутки, що радикали почали мстити Кучереку і підпоювали сподвижника.

А ось такий продовжував вести закриту сесію:)))))) http://www.informator.news/zastupnyka-rivnenskoji-oblasnoji-rady-vyselyl... Як прийшло, так і пішло... і таке ж прийшло....

Як прийшло ,так і пішло.

Аж смішно...як останнім часом всі працюють на Рівненщину...скачуть "ляшківці", як блохи..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.