На Рівненщині розпочалась акція «За чисте довкілля»

На Рівненщині стартувала щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Вона триватиме з березня до червня.

Головний етап у рамках проведення акції – День благоустрою - заплановано на 16 квітня. У цей день в усіх населених пунктах області відбудуться суботники з облаштування територій.

Загалом під час проведення акція «За чисте довкілля» будуть прибрані несанкціоновані сміттєзвалища, прибудинкові території, парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики.

Від сміття очистять береги водойм, лісосмуги, а в населених пунктах області висадять дерева і кущі, приведуть до належного санітарного стану квітники та газони. Окрім того, опорядкують монументи, пам’ятники, меморіальні споруди і об’єкти, що встановлені на вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, загиблих в АТО, героїв Другої Світової війни.

Рівненська обласна державна адміністрація закликає колективи підприємств, установ та організацій усіх форм власності, небайдужих громадян взяти активну участь у заходах акції «За чисте довкілля», які будуть організовуватися районними держадміністраціями та відповідними органами місцевого самоврядування.

До екологічної акції пропонують долучитися громадським та молодіжним організаціям, волонтерам, учнівській та студентській молоді.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.