У Рівному триває чергове судове засідання щодо поновлення на роботі лікаря-мажора

Сьогодні відбувається чергове засідання у справі поновлення на роботі скандального лікаря-хірурга Костянтина Думановського. Нагадаємо, під час його чергування помер 5-річний пацієнт Микола Антонюк. Після цього хірурга звільнили. За клопотанням сторони позивача, до матеріалів справи сьогодні долучили копії і оригінали документів, на ознайомлення з якими сторона позивача просить 7 днів.

Окрім того, з огляду на те, що під час минулого судового засідання клопотання щодо витребування документів, які знаходяться в матеріалах справи досудового рослідування у поліції, не задовольнили, адвокат Костянтина Думановського Людмила Конончук застерегла суддю від порушення професійної етики. 

 

Представник відповідача вважає це тиском на суддю. Окрім того, за його словами, адвокат Людмила Конончук не зазначила причини, через яку їй раніше не вдавалося отримати документи. На це адвокат зазначила, що присутність у залі великої кількості журналістів є більшим тиском на присутніх, а вона лише обгрунтувала клопотання тим, що документи, які не були долучуні до справи, є стратегічно важливими для вирішення трудового спору.

Наразі суддя перебуває у нарадчій кімнаті.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.