Суд за позовом депутатів на Рівнераду і Хомка знову перенесли

Друге судове засідання у справі за позовом «Громадського контролю», Радикальної партії Олега Ляшка та «Всеукраїнського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо протиправного утворення виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулося сьогодні в міському суді. Щоправда, тривало недовго, адже продовження розгляду справ перенесли на 19 квітня. Причиною стало те, що не всі члени виконкому отримали повістки до суду, а тому не з’явилися на засідання. Позивачі вважають, що відбувається фактичне затягування справи.

Як повідломляє прес-служба “Громадського контролюю”, на першому судовому засіданні до справи долучили у якості третіх осіб усіх членів виконкому. З них на друге засідання з’явилося лише троє – Ніна Скиба, Іван Крутяков та Петро Середюк. Представником позивачів у справі є Юрій Дремлюга, відповідачів – представник міського голови Світлана Корнійчук, міської ради – Родіон Андрєєв, виконкому – Тетяна Барциковська та представник заступника міського голови Сергія Васильчука – Олена Курганська. Галина Кульчинська 11 березня подала заперечення проти позову.

Суддя Олена Першко оголосила про перенесення розгляду справи, оскільки 10 членів міськвиконкому належним чином не були повідомлені про судове засідання. Василь Зелінський за адресою, вказаною у клопотанні не проживає, у решти дев’ятьох за закінченням терміну зберігання листи повернулися. Людмила Андріюк відмовилася від отримання повістки.

Представник позивачів Юрій Дремлюга повідомив, що задля уникнення затягування процесу потрібно надіслати повістки відповідачам на адресу Рівненської міської ради, а також обов’язково подати запити в адресно-довідкове бюро, аби з’ясувати точне місце реєстрації членів виконкому. Якщо і надалі затягуватиметься процес, то, за словами Юрія Дремлюги, потрібно буде повідомляти про розгляд справи через ЗМІ.

Наступне судове засідання відбудеться 19 квітня о 10.00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.