Депутати Рівнеради не зможуть заборони будівництво на Толстого?

Будівництво на вулиці Толстого, що у Рівному, з юридичної точки зору, немає підстав зупиняти. Про це під час засідання тимчасової депутатської комісії щодо вивчення цього питання повідомив начальник ДАБІ Ігор Мічуда.

За його словами, будь-яке рішення щодо заборони може бути оскаржане в суді.

У свою чергу, начальник управління архітектури Сергій Семенець каже, що у Рівному є затверджений генеральний план міста, який нині діє.

- Однією зі складових генерального плану міста є інформація про історико-культурну спадщину міста. Нині ж міська рада вже виділила кошти на створення історико-архітектурного плану міста, де будуть позначені всі історичні об'єкти. Так, свого часу управління архітектури міста дало погодження на земельну ділянку на Толстого. Але наскільки це законно, треба питати в тих, хто готував висновок про це, - додав Сергій Семенець. 

Тим часом представники спілки художників, а також спілки архітекторів написали низку листів комісії. Зокрема, вони виступають проти будівництва 12-поверхового будинку поблизу культурних пам'яток і вважають, що вони просто загубляться за таким будинком. До того ж є ймовірність того, що це нашкодить самій будівлі колишньої гімназії.

Нині обговорення питання триває.

 

Коментарі

Головне-ходити на полювання з правильними людьми,наприклад-з Ігорем?

Зробіть нормальну перевірку й аналіз й буде однозначне рішення - незаконно! А крім то й не логічно забудовувати у центральній історичній частині міста. Там тісно для такої будівлі! Закон трактують, як кому вигідно, вірніше, хто має більше фінансової влади, то й діє як хоче(((

На диво, перший коментар з цього питання за останній місяць, у якому все викладено чітко і конкретно. Повага сайту "Чесних новин" і його журналістам. Так тримати!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.