Заступнику голови Рівненської облради помстились за відставку радикала?

Схоже, боротьба за владу в обласній раді перейшла з суто політичної в площину дискредитації та компроматів. Вже за кілька днів після того, як депутати відправили у відставку радикала Володимира Ковальчука на сесії під головуванням першого заступника голови Рівненської облради Миколи Драгончука, на нього посипались звинувачення в непристойній поведінці.

В інформації, котра з’явилась на сайті "Інформатор", Драгончука звинувачують у непристойній поведінці, через що його нібито навіть виселили з гуртожитку. Автор статті вказує на джерело в гуртожитку, яке начебто повідомило про часті візити депутата Рівненської обласної ради у нетверезому стані та з різними жінками, також про факти підкупу вахтерів та охорони за мовчання.

Сам перший заступник голови ооблради  вважає це помстою за свою участь в оголошенні недовіри радикалу Володимиру Ковальчуку.

Це помста мені за те, що я продовжив роботу сесії. Мені уже декілька днів після сесії надходять погрози фізичного знищення. Насправді я справді декілька діб проживав у тому гуртожитку, але в день сесії до 4 ранку мені надходили постійні погрози, щоб я вибрався звідти, інакше мене викинуть з другого поверху або спалять машину. Я справді звідти вибрався, – сказав Микола Драгончук у своєму коментарі "РадіоТрек".

Читайте також: Переворот у Рівненській облраді: бурштин, шахи та фактор Острога

Насправді ж, як стверджують працівники гуртожитку, оприлюднена інформація неправда. І під час проживання в гуртожитку Микола Драгончук поводився пристойно та спокійно. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуку" написала  журналістка Інна Білецька.

"Жінки "в гуртожитку одного з вишів", де ніби-то чудив заступник голови облради, на вушко мені шепнули, шо тих, хто таке пише, треба до суду. Але то таке. Драганчук не водив дівчат, жінок і вульгарно-вбраних дівчат теж. Кажуть. А виселився чого не знають. Кажуть, почав збиратись в минулу п'ятницю. Я думаю, радикали попросили", – написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі. Та розмістила відео розмови з працівниками гуртожитку.

Коментарі

Білецька Інка розставить на місця всі крапки у цій темі, вона профі. В фейсбіці повідомляли, що вона сама мала аж пятеро співмешканців офіційних, а випадкових статевих зносин і сама точну кількість не пам'ятає.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.