Екс-начальника ДАІ Рівненщини судитимуть за підробку диплому

Рівненська місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника ДАІ в Рівненській області Миколи Слободенюка, який використовував завідомо підроблені документи (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України).

Встановлено, що колишній правоохоронець з метою прийняття його повторно на службу в органи внутрішніх справ подав у березні 2014 року до Міністерства внутрішніх справ України відповідну заяву із нотаріально завіреною копією підробленого диплому про отримання повної вищої освіти за спеціальністю «Правознавство», виданого разом з іншими додатками на його ім’я Київським національним університетом внутрішніх справ України.

Також, у ході досудового розслідування з’ясувалось, що недостовірні відомості про здобуття вищої юридичної освіти підозрюваний вже надавав відомству раніше на підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам займаної ним на той час посади керівника одного із структурних підрозділів УМВС України в Рівненській області.

Про те, що зазначені офіційні документи фактично не видавалися вищим навчальним закладом України, встановлено під час проведення спеціальної перевірки відомостей про особу, яка претендує на зайняття посади пов’язаної із виконанням функцій держави.

Тепер міру відповідальності за вказане кримінальне правопорушення визначить Рівненський міський суд, який розглядатиме матеріали кримінального провадження по суті. Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років, повідомляє Рівненська місцева прокуратура.

Нагадаємо, Микола Слободенюк свого часу судився за поновлення на посаді. Він хотів скасувати наказ УМВС України в Рівненській області про його звільнення через хворобу, ну і, власне, скасувати саме свідоцтво про хворобу, на основі якого його звільнили.

Ключові слова: 

Коментарі

МИКОЛА КАРАПЕТЯН -МІСЬКИЙ ГОЛОВА З РАДИВИЛОВА ВИКОРИСТОВУЄ ПІДРОБЛЕНІ ЧОТИРИ ДИПЛОМИ ПРО ВИЩУ ОСВІТУ.ПРОКУРАТУРА ТА МІЛІЦІЯ ВВАЖАЄ ЩО ЦЕ НОРМАЛЬНО...

Збиток державі в розмірі пів міліона гривень внаслідок незаконних дій посадових осіб УМВС та ВЛК також вартує уваги прокуратури

Ну і власне він досяг мети: Рівненський окружний суд скасував свідоцтво про хворобу та накази про звільнення з ОВС, Житомирський апеляційний суд залишив в силі рішення першої інстанції і сьогодні Вищий Адміністративний суд не задовільнив касаційні скарги Умвс в Рівненській області і залишив в силі рішення першої та апеляційної інстанції. Відповідачу заплатили пів міліона гривень за час вимушеного прогулу. Отже, свідоцтво про хворобу є підробленим, чим завдано державі значний збиток.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.