Звільнений начальник Рівненської митниці виносив елітний алкоголь зі службового кабінету. ФОТО+ВІДЕО

Звільнений начальник Рівненської митниці Олег Вавровський та його юрист, залишаючи робочий кабінет прихопили із собою... пакети з елітним алкоголем, це зафіксували на відео громадські активісти та виклали у мережі Інтернет.  Нагадаємо, у вівторок, 9 березня, Олег Вавровський вийшов на роботу після лікарняного, який тривав 4 місяці і в той самий день отримав наказ про своє звільнення із підписом голови державної фіскальної служби України Романа Насирова.

 

На інтерне-порталі  uinp.info/important_news/uvolennyj_nachalnik_rovenskoj_tamozhni_oleg_vavrovskij, оприлюднене відео, на якому зафіксовано як колишній начальник Рівненської митниці Олег Вавровський залишає свій кабінет, а його адвокат Андрій Філатов несе пакети з елітним алкоголем..

 

Співробітники поліції зупинили чоловіка з метою не дати під виглядом особистих речей винести державне майно.

Пізніше в приміщення митниці увірвалися активісти Віталій Конончук і Павло Ульяновський. Останній ображав співробітників поліції, які перебувають при виконанні наказу керівництва.

Нагадаємо, під час обшуку у помешканні батьків Олега Вавровського було вилучено долари, євро та гривні на загальну суму1,5 мільйони гривень.

Коментарі

ДИБІЛИ!!!! тож не спірт і не смагу начальству пити!!!!!

Какая-то странная фигня получилась. Лениных сняли по всей стране, а жить стало только хуже.
Подумал крамольную мысль - может не в них было дело?

Це що, елітний алкоголь? Це елітний піар внутрішньої НЕбезпеки податківців. А цей портал вже кидає посилання на інтернет-ресурс-примару, щоб не відповідати в суді. Такі журналісти не варті нічого.

Ульяновський - кращий ! Лучший люстратор - нарік района ! За гроші Вавровського і за бухло )))) Молодець Паша !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.