Рівненська обласна рада закликає підвищити якість життя українців

11 березня Рівненська обласна рада ухвалила звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо визначення справедливого підходу до встановлення мінімальної заробітної плати та пенсії.

Депутати закликають центральні органи влади змінити підхід щодо розрахунку мінімальної заробітної плати та пенсії і встановити їх справедливі розміри, аби ці виплати дійсно забез­печували достатній життєвий рівень виходячи з реальних цін на комунальні послуги, продукти харчування, ліки, на одяг та інше.

Як йдеться у зверненні, високий рівень бідності населення є суттєвою перешкодою успішного завершення реформ в Україні. Базисним протиріччям є економічно необґрунтована і соціально несправедлива занижена ціна праці, розмірів мінімальної пенсії та прожиткових мінімумів.

«Українців обурює не лише мізер, який вони отримують від держави, а те, що в Україні є категорія людей, яким виплачують удесятеро більше. Причому йдеться не про тих, хто у своїй роботі жертвував здоров’ям чи досягнув значних успіхів у професії», - зазначив депутат обласної ради від фракції ВО «Свобода» Анатолій Алексейчук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.