Рівнянина Карпюка у Чечні залишити під вартою, "бо українець"

Щойно завершилося судове засідання у Верховному суді Чечні у справі Станіслава Клиха та Миколи Карпюка. Деталі повідомила на своїй сторінці у "Facebook" журналістка та правозахисниця Марія Томак. Вона разом із рідними Станіслава Клиха та Миколи Карпюка приїхала у Грозний.

"Щойно завершилося судові засідання у Верховному Суді Чечні. Апеляційний суд підтвердив продовження запобіжного заходу для Карпюка та Клиха до травня. У залі суду, за слова очевидців, події розгорталися дуже драматично. Станіслав перебував у дуже поганому психічному стані, кричав, через що погано стало його мамі Тамарі Іванівні. Микола Карпюк говорив про те, що його судять за те, що він українець і захищав українську державність, натомість, у бойових діях у Чечні він участі не брав, - розповіла Марія. - Свідомі громадяни, які заповнили сьогодні судову залу і через яких на засідання не змогли потрапити родичі Карпюка та Клиха і журналісти.Адвокат Карпюка отримав інформацію, що ці молодчики були запрошені головою апеляційного суду. Це начебто студенти, молодой актів.

Виходили з суду вони зграєю, трималиться купою, на жодні запитання не відповідали. Дуже нагадують тітушок. Тільки пристойно вдягне
ні, деякі - в каракулевих шапках. Атмосферненько".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.