Рівнянин влаштував розплідник собак у житловому масиві - сусіди бояться за своїх дітей

Вже не вперше собаки, власником яких є мешканець приватного будинку, що на вулиці Костромській, лякають і кусають людей. Після останнього випадку, що трапився 14 березня, коли пес вкусив молоду жінку, яка йшла з немовлям, терпець сусідів увірвався. Так, сьогодні мешканці вулиці Костромська, 7, прийшли до міської ради з вимогою припинити діяльність розплідника собак, що знаходиться на території приватного житлового будинку.

Мешканці вулиці обурюються, що вони терпіли шум та інші незручності через розплідник, проте після того, як тамтешні  собаки покусали двох жінок, люди почали боятися за своїх дітей. У понеділок жертвою нападу стала мама з немовлям, дитину вона везла в колясці.  А раніше пес напав на пенсіонерку, яка після такої пригоди потрапила у лікарню на два тижні. Рівняни зазначають, що порода собак, які утримуються на території будинку, - тибецький мастиф - є особливо небезпечною.

Мешканці вулиці запевняють, що намагались вирішити конфлікт усіма способами. Ходили до власника собак та просили забрати їх, на що у відповідь почули лише погрози та ненормативну лексику. Також рівняни писали листи міському голові, начальнику поліції, прокурору та в інші інстанції, втім все марно.

Адже у відповідь отримували тільки відписки та не побачили жодних дій.

- Моя дружна з грудною дитиною в колясці прямувала у дитячий садочок, неочікувано на неї ззаду напав пес, порвав одяг та прокусив гомілку. Жінку доправили у лікарню, зараз вона знаходиться вдома, їздить у медичний заклад на перев'язки. Найстрашніше, що наразі вона не може годувати свою дитину грудним молоком, - розповів чоловік постраждалої Роман Урбанович.

Мешканці сусідніх будинків запевняють, що діти бояться виходити на вулицю гуляти, адже тудою водять великих псів, які гавкають і кидаються на людей. 

У телефонному режимі власник псів повідомив, що вже працює над тим, щоб перевезти собак із подвір'я будинку. Для цього потрібно зачекати 3-4 місяці. Запевняє, що псів тримає виключно для себе і не займається продажем. Також він розповів, що наразі у нього перебуває чотири собаки. 

Це обурило рівнян. Вони показують копії з сайту, запевняючи, що це сайт власника псів, адже там є фото на фоні його будинку. Також переконують, що раніше у подвір'ї бачили близько двадцяти псів, тому що власник розводить їх та продає. Проте після останнього інциденту сусіди бачили, як він вивозив собак.

Володимир Хомко запевнив, що він знає про цю проблему, проте через недосконале законодавство та хаос у країні не може нічого зробити.

- Я обіцяю виконати будь-яку дію, яка мені під силу та не суперечить закону. Можу написати вказівку начальнику поліції. Відповідно до законодавства, яке ми зараз маємо, ніхто нічого зробити не може. Якби ми жили в Білорусі, я вже дав би вказівку і припинив це все. Проте подивіться новини - на мера Львова подали до суду за те, що він сказав, що будівля незаконна. Серед вас є юрист, я зараз телефоную своєму юристу, і нехай вони сядуть та все обговорять. Коли вони складуть план дій, я підпишу всі звернення, які потрібно і які в межах закону. Якщо ви кажете, що чоловік займається підприємницькою діяльністю, то пишіть звернення у податкову, а я зателефоную її начальнику. Спробуємо ще з такого боку підійти до вирішення цього питання,  - прокоментував ситуацію мер міста Володимир Хомко.

У поліції пообіцяли, що відтепер вулицю Костромську патрулюватимуть.

Ключові слова: 

Коментарі

Кожному необхідно узяти відповідальність. і очистити свій район від небезпечних хижаків. Коли кожен адекватний громадянин очистить від БС свій район, то відпаде необхідність витрачати бюджетне бабло на маячні програми типу стерилізація, притулки пожитєвого утримання бродячих псів і бездіяльні служби вилову і утилізації БС.

Формула проста : 30г ліверної ковбаси 10 таблеток по 300мг iзонiазида + 1таблетка метоклопраміда = 1 знешкоджений небезпечний шкідник.
УВАГА!!! Невикористанні "ластфуди" викидайте в унітаз, а не в смітник. Щоб котики ненароком не отруїлись.
  Швидко, ефективно, а головне - БЕЗПЕЧНО для ЛЮДЕЙ і ДІТЕЙ.

Бiльш докладнiше на: vredy.site

Всі небайдужі, будь ласка, розповсюдьте цей рецепт.

Щоб цього бойка ці собаки і загризли до смерті! Такого ідіота ще треба пошукати. переселив собак під житлові будинки на радіо завод. Щоб він на тому світі не спав, а чув гул і гавкіт цих скажених псів. Придурок за яким плаче псих лікарня. Якщо він їх не прибере звідти, то люди готуються до радикальних дій. Так жити неможливо.

Надежда Савченко, позывной "ПУЛЯ". Хочу призвать 95 омбр и всех кто знает "ПУЛЮ" скажите людям правду!!!!
Изгнанна из Ирака за самовольное оставление лагеря! (правда у офицеров ротации). Привезла в лагерь наших войск военная полиция ВС США со словами заберите вашу (бля.).непорядочную патриотку!!! (спросите офицеров той ротации) Результат досрочное увольнение. При встречи в аєропорту НИКОЛАЕВА (в то время с Ирака прилетали в Николаев) букетом роз врезала главе гос.администрации со словами "Ты тварь а я солдат" (глава гос админ. Гаркуша на той всречи, может и видео есть), на базе прийома (79 омбр) отказалась от комнате в сан.части (организованной для прибывших военнослужащих женщин , их было трое) ушла в подразделение прибывших и раздевшись пошла принимать душ! (генерал Размазнин в то время заместитель командующего по воспитательной работе негодовал!!! Но был личным свидетелем происходящего, впрочем как и все офицеры 4 роты 79 бригады!). Снайпером она никогда не была, впрочем как и летчиком! Неуровновешено психически настроенный человек попавший в 95 омбр в период повального набора контрактников! Кому нужен этот пиар - настоящие лицо "батькивщини"

Це все наглі наклепи.Я власне сама можу засвідчити ,бо спілкувалася саме з цими собаками і ніякої агресії вони не проявляли.Такі люди як ви набагато гірші чим ця чудова та прекрасна порода .Власник - чудова людина та гарний хазяїн цих тварин. А вам шановні сусіди було б соромно розводити такі брудні наклепи.Собаки знаходяться не на вашому подвір'ї а на територій приватної власності.

Сам нажрись, таблеток гнида!

Ось що каже ВІКІПЕДІЯ , тут винний власник а не собаки. А продавати таких малюків вигідно, один вартує від 30 000 грн. Але і дивитися за ними потрібно і виховувати.

По характеру спокойная, сдержанная собака, сочетающая в себе способность жить в семье и безупречно охранять дом. В отношениях с другими собаками относительно дружелюбна, на агрессию способны ответить адекватно. Одной из главных отличительных особенностей породы является независимость по отношению к хозяину. Выведенные для охраны, эти собаки предпочитают бодрствовать по ночам, отсыпаясь в дневное время.

Тибетский мастиф по сообразительности очень сильно напоминает немецкого дога. Собаки этой породы умны, но часто упрямы и требуют от хозяина способности проявить несомненное лидерство и отличного понимания собачьей психологии. При отсутствии строгой дисциплины и последовательной дрессировки, собака может стать непредсказуемой и опасной (что, в общем, относится к практически любой породе). Особенно важно уделять внимание социализации собаки, так как её сторожевое предназначение делает её замкнутой и подозрительной по отношению к незнакомцам. Не рекомендуется заводить тибетского мастифа, если у вас нет опыта обращения с собаками.

И тобі гнида наїстися и здохнуть

В першу чергу не потрібно розглядати однобоко ситуацію, адже будь-яка порода собак піддається дресируванню, це по-перше, значить господар абсолютно не приділяє уваги вихованню собак, або навпаки, створює умови для їх агресивності. Саме тому основна вина це в першу чергу господаря, крім того, повинні тоді зоологи та ветеринари оглянути цих собак, якщо їх виховують агресивними навмисно, і це являє небезпеку для людей, то в такому випадку цих собак потрібно вилучити від господаря і передати в добрі руки. А знищувати саме цих собак не принесе спокою, адже знищивши цих собак, господар заведе інших і так до безкінечності. Тому потрібно впливати будь-яким чином саме на господаря.

Андрій, іди лікуйся до психіатра, доки не пізно. Те що ти пишеш, психічно здорова людина не написала би. Де я писав, що треба вбивати безвинних тварин? - Ніде. Я писав, як труїти небезпечних собак, коли немає іншого виходу. Ніхто і не каже, що вони винні. Винні психічно хворі люди, такі як ти і Лосік.

Ілья, спочатку я б тобі морду начистив, за те, що ти говориш. Вся проблема у господарях, тварини не винні. Я також є власником великої собаки! Але дбаю про безпеку людей, і гуляю тільки в наморднику. Часто буває, що через таких уродів, які знають про ізоніазід, гинуть безневинні тварини. Бажаю, щоб тебе спіткала така ж доля.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.