У Рівному презентували посібник з фольклористики

16 березня в Рівненської Малої академії наук учнівської молоді було презентовано навчальний посібник «Фольклористика. Методичні рекомендації до виконання науково-дослідницьких робіт».

Директор обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради Олександр Андрєєв висловив щиру вдячність за тісну співпрацю науковцям Рівненського державного гуманітарного університету і впевненість у тому, що книга стане настільною для тих юних дослідників, хто зацікавиться фольклористикою.

Представляла навчальний посібник його автор Наталя Хомеча, старший викладач кафедри української літератури Рівненського державного гуманітарного університету, керівник гуртка фольклористики РМАНУМ.

- Посібник містить методичні рекомендації для підготовки та написання наукових досліджень із фольклористики. У ньому розглянуті загальні положення про специфіку учнівської науково-дослідницької роботи зі збору та опрацювання матеріалів усної народної творчості, рекомендації щодо вибору теми, загальні та спеціальні правила роботи з джерелами, вимоги до їх опису, наведені зразки оформлення титулу, змісту, додатків, списку літератури, - розповіла Наталя Хомеча.

 

Привітати автора та юних науковців РМАНУМ із виходом у світ посібника прийшли викладачі РДГУ: кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії літератури та славістики Віра Хмель, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, член журі у секції фольклористики Олександр Кирильчук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури, член журі у секції фольклористики Мирослава Крупка, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови ім. академіка К.Ф. Шульжука Юлія Ричагівська.

Українську народну пісню, записану на Дубровиччині, виконали Дарина Мельничук та Світлана Шаула з гурту традиційного співу «Ранкова роса».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.