Новий голова Рівненської обласної ради не знайшов часу для дебатів

Вчора  телеканал "Рівне 1" провів телеміст між студією, куди запросили експертів Сергія Пінчука і Святослава Клічука, та центральною площею міста, де знаходились заступник міського голови Олексій Хмилецький, директор департаменту економічного розвитку РОДА Ігор Тимошенко,  та новообраний голова облради Олександр Корнійчук. Формат телемосту передбачав, що громадяни задають запитання гостям на площі та отримують відповіді на них, після чого експерти коментують дану ситуацію. Тим часом Олександр Корнійчук на початок телемосту запізнився. А коли все ж таки прийшов, пробув на ньому лише декілька хвилин, сказав декілька реплік та залишив ефір.

Інші ж гості знайшли час для участі у програмі, та відповідали на запитання громадян.
Рівняни порушували різні болючі теми, зокрема, хотіли дізнатись, коли відремонтують будинок по вул. Котляревського, 8, який тріснув, коли вирішать питання з підтопленням будинку по вул. Чорновола, 40 та Данила Галицького, 5. Ще, цікавились чи планується розширення кладовища у Рівному, а також коли туди почне курсувати тролейбус.

Ключові слова: 

Коментарі

А у війні в Сирії теж я винен? З Олександром Корнійчуком у мене вчора був запис програми "Тіньовий сектор". На телемості мене не було. Можете собі уявити: на сайті ВСЕ працюють ще й інші журналісти. І вони тиж пишуть статті...
Ну, але як вам так хочеться, то валіть на мене. Я від того не худну))))

Так це ж Кривошеєв, йому можна писати що завгодно.
Не лайте піаніста, він грає як може.

не правильна подача матеріалу. маніпулюєте фактами, шановні. Голова не відмовився і прийшов, хай хоть на декілька хвилин, але він викроїв їх і прийшов на дебати...а далі в нього був ефір на РТБ...не забивайте людям голови неякійсною інформацією.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.