Рівнян просять допомогти 5-місячному хлопчику, в якого виявили рак

Рівненські волонтери просять допомогти 5-місячному малюку Михайлику Бобровнику. У нього виявили рак. Він лікується у відділенні онкогематології обласної дитячої лікарні. На те, щоб дитина могла заступити на "хімію", потрібні гроші. 

"Михайлик Бобровник з Костопільщини потрапив до відділення онкогематології в січні, коли йому ще не було і 3 місяців. Все сталося раптово, - написала у "Фейсбуку" волонтер Юлія Кутик. - На різдвяні свята мама помітила, що животик у малюка став ніби здутим та напруженим. Звернулись за допомогою до педіатра, і, пройшовши консультацію у лікаря-хірурга, були скеровані в обласну дитячу лікарню. Ситуація з Михайликом турбувала батьків і вони наполягли, аби хлопчика залишили під спостереженням в лікарні. Термінове УЗ-дослідження не прояснило, що ж з хлопчиком, і на ранок було призначено КТ. За ніч стан малюка став погіршуватись. Його перевели до реанімації, підключили до апарату ШВЛ. А далі лікарі прийняли рішення про термінову операцію. Гарантії на позитивний результат операції, яка тривала 3,5 години, вони не давали. Але завдяки їй було врятоване життя хлопчика. Під час операції видалили величезну пухлину. 
Вже під час операції було попередньо встановлений діагноз – нефробластома, який і підтвердився. Михайлик провів ще два тижні в реанімації. За цей час тато хлопчика був на консультації у столичних спеціалістів, які розписали подальше лікування. У малюка, крім онкологічного діагнозу, проблеми з сердечком. Тому звичайне лікування нефробластоми було небезпечне, і його відкорегувли, відповідно до стану. Але тим не менше, призначено 12 блоків хімії, два з яких малеча вже пройшла. 
Наразі Михайлик вдома. А у лікарів та волонтерів постало питання, як же полегшити лікування такої маленької дитинки? Перш за все, йому необхідно встановити систему Бровіак, з допомогою якої буде легше проводити крапання хімії та розчинів. Вже за кілька днів хлопчик повернеться до лікарні на наступний 3 блок. І надзвичайно важливо вже встановити йому Бровіак. Ціна питання – 4500 гривень. Батьки Михайлика проживають в селі. Мама знаходиться в декретній відпустці. Тато, не маючи постійної роботи, намагається підзаробити, де виходить. В родині є ще старша донечка 8 років. 
Як тільки Михайлику встановлять Бровіак, буде розпочато наступний блок. Список ліків на нього:
Карбоплатин 150 мг – 1 фл.
Есенціале Н 5 мл амп. – 2 уп.
Зофран 4 мг амп – 2 уп.
Глюкоза 5% 200 мл – 20 фл.
Фізрозчин 200 мл – 20 фл.

Щоб оплатити ці медикаменти та Бровіак, нам терміново треба зібрати 6440 гривень. Ми просимо вашої допомоги для маленького Михайлика!

Координатор Юлія Кутик – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги

УКРСИББАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу – добровільна пожертва для Бобровника Михайла

КАРТА ПРИВАТБАНК
Карта № 5169 3305 0192 5611
(Карта відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва для Бобровника Михайла

ПРИВАТБАНК
БФ “Скарбниця Надії”
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ “ПриватБанк”
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Бобровника Михайла
".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.