Школярам Рівненщини провели урок переможці змагань з веслування на байдарках і каное

До школярів села Мирогоща на урок фізкультури завітали імениті спортсмени з міста Дубно. Розминку для учнів провели майстри спорту України, багаторазові призери та переможці змагань з веслування на байдарках і каное Василь Осійчук та Андрій Овдійчук.

- Дітей здивувало, що такі титуловані спортсмени проживають зовсім поруч з ними. Деякі діти навіть не повірили, що спортсмени з такою кількістю нагород і медалей проживають не в світових столицях, а в маленькому містечку на Рівненщині, - розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Хлопці багато розповідали про свої тренування, одноклубників, спортивні збори, змагання і місця де в Україні можна займатися таким цікавим видом спорту. Особливо багато уваги спортсмени приділили теоретичній частині розминки. Атлети детально розказали дітям про тонкощі своєї дисципліни, методики підготовки до змагань, особливості тренувального процесу і особливо наголосили на важливості комплексної розминки, адже до запливів можна приступати тільки після інтенсивного розігріву організму. Це, за словами спортсменів, не тільки вбереже вас від травм, а й дозволить м’язовій тканині швидко відновлюватися.

Після спілкування з атлетами діти провели коротку, але інтенсивну розминку. Потому учні брали автографи у веслярів, задаючи безліч запитань, починаючи від харчування і до режиму сну під час змагань. Задовільнивши цікавість всіх школярів, спортсмени попрощалися з ними і пообіцяли за нагоди навідатися до школи знову.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.