За добу до поліції Рівненщини здали вісімнадцять одиниць зброї

Учора жителі Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Рокитнівського, Сарненського, Володмирецького районів та міста Рівного добровільно здали до поліції вісімнадцять одиниць зброї. Серед них: одинадцять мисливських рушниць, три газових пістолети, гвинтівка, обріз, багнет та пристрій для відстрілу патронів з гумовою кулею.

Директор Остківського лісгоспу Рокитнівського району здав до поліції вісім мисливських гладкоствольних рушниць марки «ІЖ-18Є» та один пристрій для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею марки АЕ790, оскільки усі ця зброя має незадовільний робочий стан та значне зношення. 52-річний рівнянин, 46-річний житель міста Сарни та 40-річний мешканець Володимиреччини здали три мисливські гладкоствольні рушниці "ІЖ-18М", «ІЖ-27Е» та «ІЖ-58» відповідно для подальшої перереєстрації.
До Зарічненського відділення поліції 39-ти і 51-річні місцеві жителі добровільно віддали пристрій для відстрілу патронів з гумовою кулею ГПМ №КІ та саморобну зброю, зовні схожу на гвинтівку. А 68-ти та 33-річні жителі Костопільського району здали два газові пістолети марки «ПГШ65» і «BRUNI315AUTO» відповідно.

Житель селища Мізоч Здолбунівського району звернувся до поліції з проханням прийняти, як добровільно зданий для знищення, армійський багнет часів війни. Зі слів 33-річного чоловіка зброю він виявив під час проведення польових робіт на своїй земельній ділянці. А 40-річний житель села Озерці, що на Володимиречиині, добровільно здав безномерну зброю кустарного виробництва, ззовні схожу на обріз, для подальшого знищення.

Правоохоронці нагадують, що громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Із питань добровільної здачі зброї необхідно звертатись в службу дозвільної системи найближчого відділу поліції або в УПД ГУНП в Рівненській області. Контактний номер телефону: 67-96-69.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Коли Ви шановні поліцаї заарештуєте Рому Шифра, який кинув гранату у будинок директора ринку Моріон Вадиму Павлюку що на вул.Котляревського. Кажуть він вимагає бабки за продану частину ринку.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.