"Радикали" занесли помпу для видобутку бурштину в Рівненську ОДА

Сьогодні під стінами Рівненської облдержадміністрації відбувся мітинг на підтримку нещодавно знятого з посади голови облради Володимира Ковальчука. На площу поблизу ОДА прийшло чимало людей. З натовпу було видно плакати "Чугуннікова у відставку", "Кредитний Майдан" та інші.

Сам же Володимир Ковальчук заявив, що був єдиною перепоною злочинцям, тому його і "прибрали".

- Банда цинічних бариг розкрадає Рівненщину, тому я з першого дня на посаді голови ОДА почав давати їм по руках і ногах. Ми провели сесію та дали по зубах бандитам, які намагались загарбати землю. Я був єдиною перепоною злочинцям. Ганьба Чугуннікову! Максимова у відставку!  -проголосив перед мітингувальниками Володимир Ковальчук.

Рівненський нардеп від "Радикальної партії" Андрій Лозовий розповів, що з собою вони привезли мотопомпу, яку подарують Чугуннікову, адже, на його думку, він "кришує" бурштин та має справу з такими агрегатами.

- Ми підготували резолюцію Президенту України Петру Порошенку, у якій повідомляємо, що Володимир Ковальчук був незаконно усунений зі своєї посади. А також вимагаємо легалізувати видобуток "сонячного каміння", встановити правила, у яких вказати також рекультивацію лісів, - повідомив Андрій Лозовий.

Після промов радикали на чолі з нардепами Ігорем Мосійчуком та Андрієм Лозовим взяли мотопомпу та понесли її в приміщення ОДА - планували передати Віталію Чугуннікову. 

Проте голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова не виявилось на робочому місці, а його секретар повідомила, що він наразі на лікарняному. Тому помпу залишили біля дверей кабінету посадовця.

Коментарі

Ну і падлюки ці задньоприводні, самі ж рвуться щоб грабить область, а видають все навпаки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.