Рівнян запрошують на святкування із прем'єрою

У Рівненському театрі ляльок відзначатимуть Міжнародний день лялькаря та Міжнародний день театру.

Ці свята у театрі відзначають вже не вперше і щороку намагаються робити це по-різному. Цьогоріч родзинкою святкування стане прем’єра нової вистави «Бармалей». Прем’єра відбудеться 20 березня об 11:00 та 13:00 годині, повідомили у прес-службі театру.

До Міжнародного дня театру, 27 березня учні театральної студії «Лялькові сходинки», яка працює при театрі, підготували звітний концерт «Перша сходинка». Розпочнеться він о 15:00 годині. Діти представлять уривки із драматичних творів, мініатюри, монологи, музичні виступи.

Зауважимо, що ідея відзначати у всьому світі Міжнародний день лялькаря прийшла відомому діячеві лялькового театру Джівада Золфагаріхо (Іран). У 2000 році на XVIII Конгресі УНІМА в Магдебурзі він виніс дану пропозицію на обговорення. Але це питання так і не було вирішене. Лише через два роки, на засіданні Міжнародної Ради УНІМА визначили датою святкування 21 березня.

А ось Міжнародний день театру відзначається вже давно - щорічно 27 березня починаючи з 1962 року. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру (МІТ) при ЮНЕСКО.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.