Випускники коледжів Рівненщини зможуть навчатися в Польщі

Перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський здійснив робочий візит до Мазовецького воєводства, аби налагодити співробітництво у сферах освіти, сільському господарстві та медицині.

Зокрема, під час зустрічі із маршалком Мазовецького воєводства Адамом Стружіком, досягнуто домовленостей щодо можливості здобуття післядипломної освіти випускниками аграрних коледжів Рівненської області на базі Вищої школи сільського господарства у Варшаві.

- На наше запрошення представники Вищої школи приїдуть на Рівненщину, аби обговорити навчальні програми післядипломної освіти для студентів. Після цього плануємо підписати План співпраці на найближчі декілька років з включенням питань та сфер, що становлять найбільший інтерес для обох сторін, - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА

За словами Юрія Приварського, завдяки співпраці з польськими колегами у 2015 році рівненські фермери та зоотехніки побували на найкращих господарствах Європи. Також, торік у Варшаві побувала група державних службовців, котрі вивчали польський досвід у сфері управління проектами та використання фінансових інструментів Євросоюзу.

Рівненська облдержадміністрація у подальшому розроблятиме й інші програми підвищення кваліфікації, зокрема, для медиків, підсумував Юрій Приварський.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.