У Рівненському супермаркеті користуються інвентарем зі смітника?

У спільноті "Рівненський Ревізор" рівнянин розповів про те, що в одному з супермаркетів побачив, як продавець виймає зі смітника використані рукавички та витирає ними столові прибори.

"Я думав, що вже багато чого бачив, проте, те, що вдалось побачити сьогодні - мене шокувало.
Робив я покупки у супермаркеті "Сільпо", що на автовокзалі. Настрою не було ще з самого ранку, як кажуть в народі "пішов в себе". І тут стою в черзі для того, що б мені зважили мій товар і помічаю картину - яка заставила мене прозріти.
Жіночка - продавець накидала салат клієнтам, зважила його, та клієнти пішли собі. Біля неї не було людей. Ця жіночка, взяла ложки якими накидала салат, вийняла їх, та почала витирати їх від решток салату. І здається нічого дивного, якби я не побачив наступне. Вона витирала ложки одноразовими рукавичками..... які виймала з контейнера для сміття ! 
Я розумію, що це дико і повірити в це важко, я й сам подумав, що мені просто здалось. Я підійшов ближче, і почав роздивлятись , можливо вона бере їх з прилавку, але здається що з сміттєвого бачка, бо він стоїть поряд. Проте ні ! Я чітко бачив, як жінка -продавець, виймала використанні одноразові рукавички з сміттєвого бака, та витирала ними ложки якими накидають салат. 
Я отетерів просто, і пішов на касу. Вже вийшовши на вулицю, я "відійшов " від побаченого та зрозумів - що потрібно було їй щось сказати, як мінімум - сфотографувати це . Проте, нажаль у наслідок мого поганого самопочуття та шоку від побаченого - я просто вийшов з супермаркету.
Надіюсь, так роблять не всі продавці. І неможу збагнути,як можна було допустити таке, що б 
виймати з сміттєвого баку щось, та витирати тим ложку. Цікаво, чи накидалаб вона тією ложкою салат своїм рідним." - йдеться у повідомленні спільноти.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.