Депутати шукатимуть кошти на реконструкцію інфекційного відділення Ріненської обллікарні

Бюджетна комісія Рівненської обласної ради погодилася відшукати гроші на реконструкцію приміщення інфекційного відділення обласної лікарні. З такою ініціативою на засідання комісії виступив голова Юрій Благодир. На його думку, гроші на оновлення мають виділити і депутати Рівного, адже воно розташоване в будівлі центральної міської лікарні, повідомляє прес-служба депутата.

Маємо спільно зробити ремонт у відділенні, бо воно в критичному стані, там лікуються пацієнти з міста та всієї області. За попередніми оцінками, потрібно півмільйона гривень, але остаточний кошторис і шляхи вирішення проблемного питання має визначити Рівненська ОДА", — зазначив Юрій Благодир.

Водночас депутати бюджетної комісії Рівненської обласної ради погодили 44 об'єкти Рівненщини, які ремонтуватимуть за гроші бюджету. На них спрямують майже 45 мільйонів гривень.

"Наступного року маємо визначити стратегічні об'єкти, які першочергово слід зробити за обласні гроші. 2016 для нас перехідний, бо щось завершуємо з попередніх років. У 2017 будемо оновлювати критичні об'єкти, а не розпилювати ресурси на незначні цілі", — підсумував Юрій Благодир.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.