На Рівненщині шукатимуть вакансії для демобілізованих

На Рівненщині створюватимуть додаткові робочі місця для демобілізованих.

 

 

Із таким проханням до місцевих бізнесменів звернеться Територіальна тристороння соціально-економічна Рада у Рівненській області за результатами засідання.

Так, наразі у центрах зайнятості Рівненщини на обліку перебуває 760 учасників АТО. На роботу вдалося влаштувати близько дві сотні військових. 62 започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової допомоги по безробіттю. Професійне навчання пройшли близько 200 учасників АТО. Ще півсотні осіб взяли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Тим часом, за словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Савчука створенню робочих місць, у тому числі учасників АТО, сприяє розвиток економіки. А для цього в області створені всі умови.

 «На Рівненщині діє Стратегія розвитку та план з її реалізації, Програми підтримки бізнесу, інвестиційної діяльності. Усі ці складові дозволяють розвивати підприємництво  та залучати інвестиції у виробництво. А це, в свою чергу, сприяє створенню робочих місць, надходженню додаткових коштів до місцевих бюджетів, а в результаті – забезпечуються соціальні гарантії», - зазначив Олександр Савчук.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.