У Рівному виступить унікальний колектив "Сіверські клейноди"

28 березня, у понеділок, о 19:00 відбудеться концерт колективу «Сіверські клейноди». Організатори запрошують рівнян відвідати і поринути у світ національного мистецтва. Концерт відбудеться в КЗ «Рівненському міському Палаці культури» (Текстильник).

 

Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» — колектив чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Створений 2002 року. Художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк. Серед усіх колективів такого напрямку вирізняється самобутністю, оригінальним підходом до української традиції в постановках, аранжуваннях пісень та оркестрових номерів. Вокальний гурт ансамблю займається записом та розшифровками традиційних пісень і обрядів Сіверщини.

Оркестр має в репертуарі велику кількість номерів української традиційної музики майже усіх регіонів України, експериментує з нею, має оригінальні номери. Балетна група у своєму арсеналі налічує велику кількість танців та вокально-хореографічних композицій. Переглянути репертуар можна на сайті колективу, а також фото та відео матеріали, нагороди.

Колектив ансамблю пісні і танцю "Сіверські клейноди" складається з трьох підгруп - це вокальна, танцювальна та оркестрова. Кожна група має свою окрему програму, яка дає можливість показати у повному обсязі багатство нашої традиції в її різних напрямах – вокальному, інструментальному, хореографічному. Малі форми також зайняли своє почесне місце у репертуарі колективу в їх жанровому різнобарв`ї - танці, вокальні соло, дуети, тріо, троїсті музики та ін. Ансамбль відтворює автентичну традиційну селянську музику та пісні Сіверщини.

За час існування академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» брав участь у різних міжнародних та всеукраїнських фестивалях, отримував престижні нагороди в конкурсах, а також створював багато нових проектів.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.