На Рівненщині планують оздоровити 40 тисяч школярів

Цьогоріч на Рівненщині планують оздоровити 40 тисяч школярів

25 дітей із соціально незахищених категорій Рівненщини вже побували цьогоріч в дитячому центрі «Молода гвардія». Загалом в одеському таборі  оздоровиться три сотні школярів з області.   

Всього у 2016 році літнім відпочинком планують охопити близько 40 тисяч школярів Рівненської області. Першочергове право на оздоровлення матимуть сироти, діти учасників АТО та з багатодітних родин. Як повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук під час координаційної ради з питань організації відпочинку дітей, на ці потреби з обласного бюджету спрямують 5,5 мільйонів гривень.

Також цьогоріч відповідно до заявок є можливість стовідсотково оздоровити дітей-чорнобильців, на що з держбюджету Рівненщина отримає 2,5 мільйони гривень.

Аби охопити літнім відпочинком більшу кількість школярів, Олександр Савчук доручивкерівникам районів та міст області активніше займатися пошуком коштів на ці потреби. Адже, як і торік, путівки на оздоровлення дітей вже не будуть купуватися за рахунок Фонду соціального страхування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.