Вгадай результат матчу ФК «Нікополь-НПГУ» - ФК "Верес" та виграй квитки на домашній матч рівнян проти «Буковини»

Рівненський «Верес» відновлює ігри в чемпіонаті і разом з цим, сайт «ВСЕ про СПОРТ» відновлює акцію «Вгадай результат «Вереса». 27 березня рівняни зіграють на виїзді у Нікополі. Відповідно, кожен бажаючий має шанс виграти квитки на матч 2 квітня на стадіоні «Авангард» проти чернівецької «Буковини».

Умови конкурсу є дуже простими:

1. Пронозувати результати матчу потрібно в коментарях під цією новиною на сайті «ВСЕ про СПОРТ».

2. Вказати своє ім'я та прізвище у відповідному полі

3. Далі потрібно написати результат на який ви очікуєте від своєї улюбленої команди

4.  У разі виграшу вийти на зв'язок, прийти, пред'явити документ, що посвідчує особу та забрати свій квиточок.

Прохання: обов'язково вказуйте свої імена та прізвища, можна і по-батькові. Це потрібно для ідентифікації переможців. Зіграють ті прогнози які зроблені до 15.00 неділі, 27 березня 2016 року. Від однієї людини може бути лише одна ставка. Кожна наступна буде видалятись. Для отримання призових квитків необхідно при собі мати документ, який посвідчує особу (водійське посвідчення, паспорт, студентський квиток, картку члена Народного клубу "Верес"). Для того, щоб бути в курсі того чи ви перемогли, можна поєднуватись до груп «ВСЕ про СПОРТ» у соціальних мережах «Фейсбук» та «ВКонтакті». Саме так ви зможете оперативно отримати інформацію про переможців та вийти на зв’язок.

Переможцям можна телефонувати з понеділка з 10.00 за тел. 068 02 50 444

P.S. Дуже велике прохання виходити на зв’язок. З осіннього досвіду зрозуміло, що не всі переможці забирають свої виграші.

Редакція сайту «ВСЕ про СПОРТ» просить бути уважнішими учасників та прогнозувати результат матчу тільки у нас. Всі інші результати участі в розіграші не візьмуть.