У Рівному влаштують мовчазний флеш-моб

У Рівному відбудуться заходи на підтримку "особливих" дітей. Річ у тім, що 2 квітня відзначають Всесвітній день інформування про Аутизм. Починаючи з 2008 року, з ініціативи ООН, щороку в світі обговорюють проблеми людей, які живуть з цим захворюванням. За данними статистики, кожна 80-та дитина народжується з Аутизмом.

Рівне також активно підтримає ініціативи ООН. Жителі міста упродовж місяця, починаючи з 2 квітня матимуть змогу долучитися до низки публічних заходів, органіованих ОГО "Асоціація батьків дітей з особливими потребами ", студентами РДГУ та ГО "КульбАБА".

Так, 2 квітня об 11 годині в РДГУ (вул.Остафова, 31) розпочнеться благодійний ярмарок, на якому охочі зможуть придбати вироби хенд-мейд, авторства студентів та батьків особливих дітей. А вже о 13 годині на майдані Незалежності влаштують мовчазний флеш-моб. Під час цього дійства оточуючі зможуть побачити світ очима дітей з Аутизмом та дізнатись більше про це захворювання.

А вже 17 квітня об 11 годині в Рівненському зоопарку розпочнеться свято "Rainbow Day" ("Веселковий день"), на якому діти з особливими потребами матимуть змогу  взяти участь у творчих заходах та покататись на конях (арт-терапія, музикотерапія, іпотерапія та бульбашковий флеш-моб).

  

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.