На Рівненщині втік засуджений

28 березня до управління ДПтС України в Рівненській області надійшло спецповідомлення з Городоцького виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області (№ 131) про самовільне залишення засудженим до обмеження волі території медичного закладу МОЗ України під час перебування у короткочасному виїзді з приводу лікування.

Так, засудженому до обмеження волі, згідно з ч.3 ст.59 Кримінально-виконавчого кодексу України (засудженим може бути дозволено короткочасні виїзди за межі виправного центру за обставин, передбачених законом для осіб, засуджених до позбавлення волі, а також з інших поважних причин у таких випадках: за необхідності звернутися в медичний заклад з приводу захворювання чи лікування за наявності відповідного медичного висновку), було надано дозвіл на відпустку за межі виправного центру з приводу медичного обстеження.

Під час здійснення контролю та перевірки даного засудженого під час відпустки було виявлено відсутність даного засудженого на території лікувального закладу.

Відразу було оголошено скликання особового складу установи та організовано розшук засудженого. В ході проведення першочергових розшукових заходів «по гарячих слідах» виявити втікача не вдалося.

Про дану подію повідомлено територіальні органи внутрішніх справ та прокуратури.

Подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Рівненського відділення поліції Рівненського відділу поліції ГУНП України в Рівненській області.

За даним фактом проводяться розшукові заходи співробітниками пенітенціарної служби та поліції.

Прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.