З "Солідарності" вигнали двох депутатів - до Чугуннікова черга не дійшла

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив про позбавлення мандатів депутатів Миколи Томенка та Єгора Фірсова. Про це повідомляє інтернет-сайт "Українська правда", цитуючи оголошення на засіданні Ради у вівторок.

"У зв'язку із рішення 12-го позачергового з'їзду БПП від 25 березня… і зважаючи на постанову ЦВК від 28 березня повідомляю про дострокове припинення депутатських повноважень народних депутатів Томенка Миколи та Фірсова Єгора", - заявив Гройсман.

Гройсман пояснив це рішення тим, що ці депутати "були обрані у загальнодержавному виборчому окрузі від партії БПП, але вийшли зі складу фракції БПП".

Як відомо, з'їзд партії БПП "Солідарність" 25 березня ухвалив рішення позбавити депутатських мандатів Миколу Томенка та Євгена Фірсова, які вийшли з фракції БПП.

Згідно з законом, їхні місця у парламенті займуть наступні за списком Олександр Бригинець та Дмитро Білоцерківець, котрі посідали у виборчому списку Блоку Петра Порошенка 75 та 76 місця відповідно.

Нинішній голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков займає 89-те місце у партійному списку кандидатів у депутати Верховної Ради України. Наразі Віталія Семеновича від місця у парламенті відділяє ще 10 позицій. Оскільки ще трьох кандидатів, котрі були у списку перед Чугунніковим, партійний з'їзд виключив зі списку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.