На вихідних у Рівному висаджували дерева

Завершилось будівництво п’ятої черги житлового комплексу «Гетьман Виговський». Будинок успішно зданий у експлуатацію, а усі квартири знайшли своїх власників. Тож компанія-забудовник вирішила не просто відсвяткувати, а зробити щось корисне для міста і познайомити мешканців.

 

Сусіди – це більше, ніж невелике комюніті, об’єднане спільною адресою. Проживаючи в одному місті, усі ми один одному сусіди, ми усі - його частина, саме тому завершення чергового будівельного проекту у «РЕНОМЕ» вирішили відзначити толокою.

«Толока – дружній і сімейний захід. По-перше, спільна праця об'єднує людей, по-друге, відразу ж можна побачити результати своєї роботи: це як прибирання будинку на вихідних», - коментує Федір Делеган, директор «РЕНОМЕ-КОМФОРТ»

Захід відбувся на свіжому повітрі у суботу, 26 березня, на Буковинській, 3. Мешканці «Гетьмана Виговського» і просто шанувальники чистих дворів озеленили територію поблизу комплексу. Майже півсотні людей одягнули рукавички, взяли в руки відра та лопати. Активно допомагали і діти, що прийшли з батьками на толоку.

«Наше ОСББ називається «Європейський дім». Передусім, воно уособлює собою співтовариство, розуміння і повагу усіх його членів. А ця толока якраз і ілюструє бажання кожного мешканця зробити просто двір двором свого будинку, - виважено добирає влучне слово доктор філологічних наук  Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка і за сумісництвом мешканка ЖК «Гетьман Виговський» пані Валентина. -  А що таке свій дім? Місце, куди ми повертаємось після трудового дня, де зростають наші діти, де ми дорослішаємо і до нас приходять наші онуки… Це цілий мікросвіт, із якого складається суспільство нашої держави. Дуже приємно, що сьогодні об’єдналися різні люди, жителі нашого комплексу. Радує й те, що присутні і маленькі діти. Взагалі, я вважаю, що посаджене їхніми руками дерево завжди зобов’язуватиме їх бережно ставитися до всього, що тут росте. Тож нехай наш дім буде щасливим. Нехай його мешканці живуть в добробуті і мирі. Я щиро цього бажаю.»

Спочатку присутні дізналися про тонкощі догляду, правильної висадки і поливу  рослин. Після чого у заздалегідь викопані ями, таку собі «розмітку», висадили усі зелені культури.

Через дві години поблизу будинків з’явилося близько вісімдесяти дерев та кущів: туї, кульові та сферичні самшити, декоративні верби і ялини. А ще саджанці бузку, які принесли самі учасники толоки. Деяким рослинам навіть пощастило в цей день отримати ім’я іменинника, а особливо вибагливим – «зеленого опікуна», що доглядатиме за ними. На завершення жителі комплексу влаштували перший весняний пікнік.

Більше фото шукайте за хештегом #ГетьманВиговський або на сторінці комлексу у facebook.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.