У Рівному обговорили реконструкцію "Авангарду"

Розмови про реконструкцію "Авангарду" тривають вже довгий час. Рівнянам представляли різні проекти щодо цього, а влада обіцяла виділити кошти. Проте наразі стадіон знаходиться у поганому стані. 

Сьогодні спортсмени звернулись до міської влади з проханням замість центрального входу у стадіон облаштувати комплекс, у якому матимуть змогу тренуватись, зокрема, легкоатлети. Раніше стадіон був у спільній власності (50 на 50%) Рівненської обласної і Рівненської міської рад. Однак у минулому році місто стало єдиним власником "Авангарду".

- Наразі стадіон на 100% знаходиться у власності міської влади. Потрібно проконсультуватись із проектантами, чи можливо з'єднати вхід та зробити там легкоатлетичну арену з огляду на стан робочих конструкцій, правил пожежної безпеки та інших нюансів, - розповів заступник міського голови з питань інвестицій, будівництва та архітектури Руслан Шевчук.

Спортсмени, які прийшли на засідання, стверджували, що такий вхід у стадіон, як зараз, не потрібний. Адже його побудували лише для того, щоб проводити паради. 

- Ця арка і ворота призначались для того, щоб там шикувати студентів та проводити паради. Крім центрального входу, на стадіоні є ще чотири, проте наразі вони у незадовільному стані, - розповів голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гадков.

На засіданні були присутні також тренери легкої та важкої атлети, представник народного клубу "Верес"  та директор стадіону. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.