У Рівному ДАБІ повторно надасть містобудівні умови щодо будівництва на Толстого?

Після тривалих обговорень і суперечок під час роботи тимчасової комісії міськради щодо законності будівництва на вулиці Толстого,10 у Рівному громадськість і депутати все ж прийняли рішення.

Як розповів голова тимчасової комісії Олександр Курсик, робота була непростою, адже забудовник і справді має документи на це будівництво.

- Такого висновку комісія дійшла, враховуючи результати попередньої перевірки ДАБІ. Проте, розуміючи, що поруч знаходиться історична будівля - краєзнавчий музей, а також у зв'язку з нововиявленими обставинами - листом Міністерства культури, ми дали доручення директору музею і начальнику управління культури повторно звернутися до ДАБІ щодо проведення законної видачі містобудівних умов і обмежень. Також ми рекомендуємо міській раді розглянути можливість проведення громадських обговорень щодо цього питання, а міському голові - розглянути можливість надати забудовнику іншу земельну ділянку під забудову. Тим часом забудовник пообіцяв, що до остаточного рішення щодо подальшої долі будівництва на Толстого,10 він не проводитиме будівельних робіт. Наразі наша комісія завершила свою роботу, - сказав Олександр Курсик.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.