У Рівному підприємству-монополісту можуть виділити на реконструкцію водопроводів майже 2,5 мільйона гривень

Водопроводи на низці вулиць хочуть реконструювати в Рівному. На це в бюджеті міста поточного року планують передбачити 2 мільйони 440 тисяч гривень. Втім, освоювати кошти буде вже обласна рада, адже підприємство "Рівнеоблводоканал", до якого відносяться водопроводи, перебуває в обласній власності.

Тому голова комісії Сергій Паладійчук запропонував внести резолюцію, щоб бюджетна комісія Рівнеради отримала звіт щодо освоєння цих коштів.

У свою чергу, депутат Олександр Довжаниця висловився проти того, щоб за два дні до сесії вносили рішення щодо таких фінансувань.

- "Рівнеоблводоканал" у нас монополіст, і якщо ми всіх монополістів будемо фінансувати, то ніяких коштів у бюджеті не вистачить. Адже у нас, крім водоканалу, є й інші комунальні підприємства-монополісти - теплоенерго, обленерго, наприклад. То давайте й обленерго виділимо мільйони на заміну кабелів. Тому я проти такого рішення, - сказав Олександр Довжаниця.

У результаті члени комісії прийняли рішення, що це питання залишать на розгляд сесії, і як вирішить більшість депутатів, так і буде. Відтак, чи виділять кошти на реконструкцію водопроводів, вирішать вже 31 березня під час засідання сесії міськради. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.