Рівненські школярі зібрали на утилізацію більше 170 кілограмів батарейок

Конкурс «Здай батарейку — подбай про майбутнє», організатором якого був депутат міськради Святослав Євтушенко, завершено у Рівному. За період конкурсу до нього долучилися учні не лише з Рівного, а й з Тучинської школи-інтернату. Так, спільно школярі зібрали для утилізації майже 173 кілограми батарейок, повідомляє прес-служба депутата.

За його словами, приємно, що стільки учнів підтримали ініціативу збору батарейок.

- Дякую усім школярам, які взяли участь у конкурсі «Здай батарейку — подбай про майбутнє», і почали збирати елементи живлення для утилізації. Хочеться вірити, що учні й надалі збиратимуть батарейки окремо, а не будуть викидати у загальний контейнер, адже від цього залежить, яким буде наше з вами довкілля, - каже Святослав Євтушенко.

 

Так, серед учасників конкурсу:

- учні 8-А класу Тучинської школи-інтернат.

- учні 7-Б класу ЗОШ № 2 на чолі зі старостою Владиславом Кочубеєм

- учні ЗОШ № 11

- учні ЗОШ № 27

- учні НВК № 1
- учні НВК № 2

- учні ЗОШ № 24 ( 4А, 2А, 6А, 4б класів )

- учні ЗОШ № 18 (6-Р, 8-А, 6-А, 3-Р, 2-Р, 2-Б класів)

- учні 2-Г класу ЗОШ № 13

- учні 7-А класу ЗОШ № 25

А також деякі учасники долучилися до конкурсу окремо, а не класами. Повний список учасників і кількість батарейок, які вони принесли для утилізації оприлюднимо згодом. Підтримали ідею проведення конкурсу й представники учнівського парламенту Рівненської гуманітарної гімназії. Школярі повідомили, що вже другий рік поспіль збирають і здають на утилізацію елементи живлення.

Нагадаємо, розпочався конкурс у квітні минулого року і тривав до 1 березня 2016 року. Він мав на меті популяризувати бережне ставлення до екології серед учнів шкільного віку, донести до дітей і підлітків інформацію про небезпеку батарейок, якщо їх неправильно викидати та навчити їх правильно поводитися з небезпечними відходами. Ті, хто принесли найбільшу кількість батарейок у 2015 році, напередодні новорічних свят отримали подарунки. А серед тих, хто долучився до конкурсу вже у 2016 році буде визначено переможців. Подарунки вже напередодні Великодня отримають ті учні, які зібрали найбільшу кількість батарейок для переробки. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.