У Рівному відбулися змагання з радіоелектронного конструювання

Команди з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва під час Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання продемонстрували свої знання та уміння в галузі радіоелектроніки та творчий підхід до виконання завдань.

- Як і в минулому році, практична частина змагання з радіоелектронного конструювання проходила на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. Учасники виборювали першість у двох вікових категоріях: молодша (12 – 14 років) та старша (15 – 18 років). Досить цікавою була друга частина змагань – розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Оцінювались змонтовані готові радіоелектронні плати за раціональністю розміщення радіодеталей, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою, - повідомили у комунальному закладі «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Відповідно до рішення суддівської колегії, відбулось нагородження переможців дипломами відповідних ступенів Українського державного центру позашкільної освіти. Переможці визначались за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою. У командному заліку перемогли команди Миколаївської області (І місце), Дніпропетровської області (ІІ місце) та Черкаської області (ІІІ місце).

Змагання були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.