У Рівному в суборенду здаватимуть котельню, бо підприємство, яке виграло тендер, не має своєї?

Ще одне теплопостачальне підприємство тепер хоче отримати у Рівному в суборенду комунальне майно. А сам, котельню, що на вулиці Дворецькій, 108-Е, яка була у складі цілісного майнового комплексу «Теплотранссервіс». Згодом міська рада передала її в оренду приватному підприємсту «Рівнетеплоенерго». Нині ж це підприємство має передати її в суборенду "УКРТЕПЛО РІВНЕ". Проект рішення щодо цього розглядатимуть під час засідання сесії депутати міськради.

Підприємство "УКРТЕПЛО РІВНЕ" нещодавно виграло тендер на обслуговування обласного онкодеспансеру. Міськвиконком вже надав йому дозвіл застосовувати тариф на виробництво теплової енергії в сумі 931,86 гривні за одну гігакалорію.

Щоправда, чим обслуговувати і надавати послуги підприємство не має. Тому нині котельню з обладнанням загальною вартістю у 232 тисячі 46 гривень "УКРТЕПЛО РІВНЕ" хоче взяти в суборенду.

Кілька тижнів тому, це питання вже обговорювали на деяких комісіях Рівнеради. Так, у депутатів викликало обурення те, що комунальне майно передається з оренди в оренду, і так його з часом взагалі можна втратити, або ж якесь приватне підприємство викупить його за заниженою вартістю. Окрім того, були й питання щодо того, як підприємство, яке не має чим обслуговувати споживачів, виграло тендер.

Проте вже з 28 березня проект рішення «Про надання дозволу про передачу в суборенду комунального майна» опублікований на сайті міськради.

Серед іншого ним передбачається надання згоди для ТОВ «Рівнетеплоенерго» на передачу в суборенду індивідуально-визначеного майна, яке перебуває в складі орендованого об’єкта централізованого теплопостачання – цілісного майнового комплексу КП РМР «Теплотранссервіс» за переліком, що там наявне. А також погодження укладення договору суборенди індивідуально-визначеного майна між Товариством із обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго» - орендар та Товариством з обмеженою відповідальністю «УКРТЕПЛО РІВНЕ» - суборендар, відповідно до умов договору оренди об’єкта централізованого теплопостачання від 25.07.2013, строком на один рік.

Відповідно до даних держреєстру, керівником підприємства "УКРТЕПЛО РІВНЕ" з лютого 2015 року є Ігор Ільчук. Засновниками підприємства є низка людей із Києва, Одеси, Вінницької області та Шотландії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.