Ковальчук судиться з Рівнеоблрадою і хоче грошей

Сьогодні відбулося перше судове засідання за позовом екс-голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука. Нагадаємо, нещодавно депутати висловили йому недовіру, обравши нового очільника облради. Тепер Ковальчук хоче поновитися на посаді та отримати зарплату за період вимушеного прогулу.

Його інтереси захищає адвокат зі Львова Олег Луцик. Він вважає це звільнення незаконним, посилаючись на регламент обласної ради і трудовий кодекс.

Відповідачі (начальник юридичного відділу облради Богдан Гречко та представники третьої особи, нинішнього голови облради Олександра Корнійчука, - Богдан Троянчук і Марина Ширко) позивні вимоги Ковальчука не визнають і вважають їх необґрунтованими. Адже, за їх словами, все відбувалося згідно з законодавством.

Натомість Володимир Ковальчук впевнений у своїй правоті і вважає, що виграє справу.

Тим часом судове засідання перенесли, бо адвокат позивача не мав можливості раніше ознайомитися з запереченнями сторони відповідача,  а за 20 хвилин технічної перерви не встиг ознайомитися з текстом, який займає 11 сторінок.  Наступне судове засідання відбудеться 8 квітня о 14 годині.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.